Osiedle mieszkaniowe

Osiedle Parkowe w Kostrzynie nad Odrą

Mieszkania na sprzedaż – apartament w samym centrum

Osiedle Parkowe zlokalizowane będzie w Kostrzynie nad Odrą w ścisłym centrum miasta u zbiegu ulic Parkowej, Wyszyńskiego i Wodnej, w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej i miejskich terenów zielonych.

Przyjazne otoczenie mieszkań stanowić będzie dopracowana infrastruktura w postaci miejsc parkingowych, chodników, placu zabaw dla dzieci oraz terenów zielonych.

Składać się będzie z trzech pięcio- i sześciokondygnacyjnych bloków mieszkalnych wyposażonych w windy. Budynki pomieszczą funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkania o metrażu od ok. 39 m2 do blisko 132 m2, a także garaże podziemne, w których znajdują się miejsca postojowe oraz ogólnodostępne pomieszczenia na rowery i wózkarnia. Na parterze jednego z budynków poza mieszkaniami znajdować się będą lokale usługowe.

Inna inwestycja

Harmony Resort Kołobrzeg

HARMONY RESORT to 280 luksusowych apartamentów. Obiekt został zaprojektowany tak aby odpocząć w nim i czerpać ze zdrowotnych właściwości tego regionu przez 365 dni, niezależnie od pory roku, czy aury za oknem. Kompleks zlokalizowany będzie w prestiżowej dzielnicy Kołobrzegu, blisko plaży, w sąsiedztwie starego parku oraz w niewielkiej odległości od obiektów kulturalnych w centrum miasta.