Hotele

Harmony Resort Kołobrzeg

Opis

Nowoczesna architektura

HARMONY RESORT to nowoczesna, wpisująca się w otoczenie architektura oraz miejsce, w którym będzie łatwo odzyskać równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Kompleks zlokalizowany będzie w prestiżowej dzielnicy Kołobrzegu, blisko plaży, w sąsiedztwie starego parku oraz w niewielkiej odległości od obiektów kulturalnych w centrum miasta.

Lokal pod klucz

HARMONY RESORT to 280 luksusowych apartamentów o powierzchni od 28 do 100 m², które oddawane będą w stanie deweloperskim z wykończeniem ścian i posadzek oraz w pełni wyposażoną, komfortową łazienką. Chętnym umożliwimy wykończenie „pod klucz” w dwóch stylach do wyboru. Przyszli właściciele mają możliwość zakupienia lokalu w celach wypoczynkowych lub z podpisaną umową najmu.

Spełnienie twoich marzeń o komfortowym stylu życia

Obiekt został zaprojektowany tak aby odpocząć w nim i czerpać ze zdrowotnych właściwości tego regionu przez 365 dni, niezależnie od pory roku, czy aury za oknem. Strefa basenowa ze zjeżdżalniami to raj dla dzieci, brodzik pozwoli rodzicom spędzić przyjemnie czas z najmłodszymi maluchami. Nie brakuje tu placów zabaw, które pozwolą pociechom zabić nudę i odciągną ich od ekranów telefonów. O wiele prościej przyjdzie rodzicom zrelaksować się we dwoje z kieliszkiem wina czy filiżanką aromatycznej herbaty ze świadomością, że dzieci znajdą tu świetne zajęcie dobrze i bezpiecznie się bawiąc.

Sprzedaż lokali w inwestycji prowadzi ASSET HOME ze Szczecina, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku obrotu luksusowymi nieruchomościami w Polsce.

Działalność operacyjna została powierzona Spółce VHM Management Sp. z o.o. (spółka – córka Satoria Group SA) z Wojciechem Popisem na czele, który posiada trzydziestoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania, sprzedaży i marketingu, a od ponad 15 lat związany jest z branżą hotelową. 

W dniu 30 listopada 2023r. została zawarta umowa o prace budowlane z Generalnym Wykonawcą. Wynikiem procesu przetargowego jest kontrakt ze Spółką MIRBUD S.A. na kwotę 173 mln zł. HARMONY RESORT® jest znakiem towarowym będącym własnością Spółki Zachodnia Korporacja Finansowa Sp. z o.o. z siedzibą w Kostrzynie nad Odrą, NIP 599 001 92 47.

Przedsięwzięcie inwestycyjne jest finansowane ze środków własnych BB Baltic Park Sp. z o.o., pożyczek oraz wpłat Klientów.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Przedstawione oferty, wizualizacje, rysunki, mapki mają charakter wyłącznie poglądowy i ich ostateczny kształt może ulec zmianie. Kopiowanie zdjęć, wizualizacji, opisów, w części lub w całości, bez zgody Właściciela i Administratora strony jest zabronione (Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 nr 43 poz. 170, Ustawa o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dn. 04.02.1994r).

WAŻNE: inwestowanie na rynku nieruchomości w lokale oferowane w systemie condohotelowym wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym dotyczącym zarówno oferowanego produktu jak i działalności inwestora oraz jego otoczenia rynkowego. Przedstawione materiały nie stanowią żadnej rekomendacji do zawarcia umowy, a Kupujący powinien samodzielnie dokonać oceny ryzyka przedsięwzięcia inwestycyjnego. 

Więcej informacji na: https://uokik.gov.pl/ lub https://www.knf.gov.pl/

Zobacz inne kategorie

Realizacja

Osiedla mieszkaniowe

Realizacja

Centra handlowe

Realizacja

Sklepy wielkopowierzchniowe

Realizacja

Farmy fotowoltaiczne

Realizacja

Pozostałe