Hotele

Harmony Resort Kołobrzeg

Opis

Nowoczesna architektura

HARMONY RESORT to nowoczesna, wpisująca się w otoczenie architektura oraz miejsce, w którym będzie łatwo odzyskać równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Kompleks zlokalizowany będzie w prestiżowej dzielnicy Kołobrzegu, blisko plaży, w sąsiedztwie starego parku oraz w niewielkiej odległości od obiektów kulturalnych w centrum miasta.

Lokal pod klucz

HARMONY RESORT to 280 luksusowych apartamentów o powierzchni od 28 do 100 m², które oddawane będą w stanie deweloperskim z wykończeniem ścian i posadzek oraz w pełni wyposażoną, komfortową łazienką. Chętnym umożliwimy wykończenie „pod klucz” w dwóch stylach do wyboru. Przyszli właściciele mają możliwość zakupienia lokalu w celach wypoczynkowych lub z podpisaną umową najmu.

Spełnienie twoich marzeń o komfortowym stylu życia

Obiekt został zaprojektowany tak aby odpocząć w nim i czerpać ze zdrowotnych właściwości tego regionu przez 365 dni, niezależnie od pory roku, czy aury za oknem. Strefa basenowa ze zjeżdżalniami to raj dla dzieci, brodzik pozwoli rodzicom spędzić przyjemnie czas z najmłodszymi maluchami. Nie brakuje tu placów zabaw, które pozwolą pociechom zabić nudę i odciągną ich od ekranów telefonów. O wiele prościej przyjdzie rodzicom zrelaksować się we dwoje z kieliszkiem wina czy filiżanką aromatycznej herbaty ze świadomością, że dzieci znajdą tu świetne zajęcie dobrze i bezpiecznie się bawiąc.

Zobacz inne kategorie

Realizacja

Osiedla mieszkaniowe

Realizacja

Centra handlowe

Realizacja

Sklepy wielkopowierzchniowe

Realizacja

Farmy fotowoltaiczne

Realizacja

Pozostałe